Apartmány Čertovka < >
TIP
  • Pozor! V únoru máme několik volných termínů z vrácených rezervací. Podívejte se do našeho rezervačního kalendáře.
  • Facebook. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Buďte s námi v kontaktu, žádná sleva nebo akce vám pak neuteče.

Ubytování apartmány Čertovka

CENtRUM MODERNÍHO UBYTOVÁNÍ

Nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu apartmány o velikosti 1+kk, 2+kk nebo 3+kk. Všechny apartmány obsahují následující standard:

  • kuchyňský kout se základní výbavou nádobí a spotřebičů
  • koupelnu s WC
  • předsíň s úložnými prostory
  • jižně orientovaný balkon nebo zahrádku
  • 1 podzemní garážové stání a uzamykatelnou kóji na kola nebo lyže
  • bezbariérový přístup s výtahem

Apartmány jsou velmi dobře vybavené, některé mají v základní nabídce wi-fi připojení nebo vybavení pro děti. Je-li apartmán vybaven myčkou, v kuchyni najdete i několik tablet. Více informací o vybavení a ceně získáte v detailním popisu každého apartmánu.

Chcete zjistit volný termín a cenu?

V nabídce apartmánů si vyberte apartmán dle Vašich preferencí. U vybraného apartmánu do rezervace zadejte požadovaný termín pobytu  (obsazené termíny jsou označené červeně) a on-line kalkulátor Vám spočítá cenu za pobyt. Pokud Vám vyhovuje termín a cena, pak stačí vyplnit několik rezervačních údajů a jedním klikem si můžete apartmán rezervovat. My Vám obratem rezervaci potvrdíme a dohodneme detaily předání apartmánu. Je to tak jednoduché...

Stravování

Ubytování je poskytováno bez stravování. V každém apartmánu je plně vybavená moderní kuchyňská linka. Ovšem pokud se nechcete zdržovat vařením, v blízkosti domu  se nachází mnoho restaurací, hospod a barů. Máte-li zájem o snídaně nebo polopenzi, rádi Vám zařídíme stravování v Penzionu 7 nebo Pizzerii Verde Rosa. Obě restastaurace jsou přímo před residencí Apartmány Čertovka, navíc v Pizzerii Verde Rosa dostanete 15% slevu.  Z dalších restaurací Vám doporučujeme restauraci v Penzion Hotelu David nebo restauraci v pivovaru Novosad. Obě Vám poskytnou 10% slevu.

 
Naši partneři
 

Počasí Harrachov

Kde jsou Apartmány Čertovka?